تبلیغات تبلیغات
نویسنده: Thesis یکشنبه ۰۳ دی ۹۶

با سلام،

در این صفحه قصد داریم آموزش “ثبت سفارش” و پیگیری آن را در “سایت تک تز” به شما ارائه دهیم.

لطفا در صورت مشاهده هر گونه تناقض یا عدم مطابقت آموزش با نحوه ی عملکرد سیستم، از طریق راه های ارتباطی سایت، آن را به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت نسبت به رفع آن اقدام نمائیم.

 

یکی از خدمات سایت تک تز، مشاوره در انجام پایان نامه و سمینار، انجام هر گونه پروژه دانشجویی ، شبیه سازی و ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته ها می باشد.

جهت ارسال تیکت و ثبت سفارش خود به آدرس زیر بروید و فرم زیر را پر کنید:

فرم ثبت سفارش و ارسال تیکت

 

چنانچه قبلا در سایت عضو شده اید و نام کاربری و پسورد دارید از طریق صفحه زیر در سایت وارد شوید:

صفحه ورود به پنل کاربری

 

در غیر این صورت فرم ثبت سفارش را پر کنید. نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی یا فارسی وارد کنید. نام کاربری یا همان Username را حتما به انگلیسی وارد نمائید. ایمیل معتبر خود را که دائم با آن سر و کار دارید را با دقت وارد کنید (مهم).

 

دسته بندی سفارش خود را انتخاب نمائید بدین معنی که سفارش شما دقیقا در کدام رشته قرار میگیرد تا کارشناسان همان رشته پاسخگوی تیکت شما باشند. چنانچه دسته ی مورد نیاز شما در این بخش موجود نیست از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید تا بررسی گردد.

عنوان سفارش خود را به صورت مختصر وارد کنید. در قسمت توضیحات سفارش ، سفارش یا سوال خود را شرح دهید. اگر قرار است مقاله یا فایل یا فایل هایی را ضمیمه تیکت کنید آن را ضمیمه کنید. دقت نمائید که اگر قصد دارید چندین فایل را یکجا ارسال کنید ابتدا آن را با نرم افزاری نظیر Winrar با پسوند zip فشرده کنید بعد ضمیمه کنید.

بخش ضد روبات را بگذرانید. روی گزینه i’m not a robot کلیک کنید. اگر تیک خورد می توانید ثبت نام و ارسال تیکت را بزنید.

 

اگر بعد از تیک، صفحه ای مانند شکل زیر آمد تصاویر سوال را انتخاب کنید. به عنوان مثال در سوال پرسیده است که هر تصویری که در آن جاده وجود دارد را انتخاب کنید. معمولا سه الی چهار تصویر مطابق سوال وجود دارد.

 

 

حال ثبت نام و ارسال تیکت را بزنید.

پیامی برای شما نمایان می شود مبنی بر اینکه تیکت شما ثبت شد و به دست کارشناسان ما رسیده است.

در این لحظه علاوه بر اینکه تیکت شما ثبت می شود، شما در سایت ثبت نام نیز می کنید. نام کاربری و پسورد به ایمیل شما ارسال می شود و از این به بعد برای ارسال تیکت های دیگر شما از طریق آدرس زیر میتوانید وارد پنل خود شوید:

صفحه ورود به پنل کاربری

 

و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود به پنل خود وارد شوید.

بعد از ورود به پنل خود  و زدن بخش ثبت سفارش ، صفحه ای مانند زیر دارید:

 

همچنین از قسمت بالا می توانید تیکت و سفارش دیگری در هر یک از دسته های دیگر ارسال کنید.

در قسمت پایین وضعیت تیکت خود را مشاهده می نمائید. برای مشاهده تیکت خود در قسمت مشاهده، روی فلش آبی رنگ کلیک کنید.

در این مرحله صبر کنید. پاسخگویی به تیکت ها ممکن است بسته به حجم آنها بین ۱۰ دقیقه الی چند ساعت زمان ببرد. مدیران تیکت شما را بعد از بررسی، تغییر وضعیت خواهند داد و زمانی که یکی از کارشناسان به تیکت شما پاسخ دادند ایمیل اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد.دنبال کردن